Відзначення Дня Сіверського Дінця – 2017.

22-23 вересня 2017 року водогосподарники проводили заходи з нагоди відзначення Дня Сіверського Дінця – 2017.

Зокрема, 22 вересня 2017 року у м. Слов’янськ до Дня Сіверського Дінця, у рамках святкування 85-ої річниці Донецької області, відбулося урочисте відкриття муралу «Сіверський Донець – ріка натхнення та любові».

Наступним кроком програми стало проведення на базі Донбаського державного педагогічного університету науково-практичної конференції «День Сіверського Дінця – діалог заради майбутнього».

Зі словами привітання до учасників звернулися представники Держводагентства, Харківської, Донецької, Луганської облдержадміністрацій та Слов’янської райдержадміністрацій, Сіверсько- Донецького басейнового управління водних ресурсів, Донбаського державного педагогічного університету та інші.

Запрошені гості – представники місцевих органів самоврядування, водогосподарських організацій, наукових установ, підприємств-водокористувачів, учбових закладів, громадськості, учнівської молоді – у своїх виступах, акцентували увагу на екологічних проблемах річки та шляхах їх вирішення; ролі громадських організацій в управлінні водними ресурсами; необхідності впровадження сучасної системи моніторингу з автоматичними станціями задля попередження та захисту від паводків та ін.

На завершення відбулося нагородження активних учасників громадських акцій та огляд водних та водогосподарських об’єктів.

Ранок 23 вересня розпочався з того, що учасники свята відвідали експозиції Слов’янського краєзнавчого музею з демонстрацією головного експоната Всеукраїнського проекту «Україна єдина: Схід і Захід разом» – рушникової доріжки.

Також для учасників та гостей під час проведення екологічного фестивалю «Сіверський Донець – ріка натхнення та любові» були організовані виставки-презентації на екологічну тематику, а саме: природно-заповідні зони, еколого-натуралістичні центри, роботи фотохудожників тощо. Для дітей та дорослих було проведено розважально-концертну програму за участю аніматорів і творчих колективів регіону.

Коментарів поки немає

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР