12-тий творчий конкурс «Сіверський Донець – очима молоді» (по Харківській області).

12 грудня 2018 року в Інформаційно-виставковому центрі «БУЗОК» відбулось НАГОРОДЖЕННЯ переможців і призерів 12-го творчого конкурсу «Сіверський Донець – очима молоді» (по Харківській області).
Конкурс «Сіверський Донець – очима молоді» проводиться з 2007 року за сприяння Державного агентства водних ресурсів України в рамках низки заходів, присвячених Дню Сіверського Дінця.
Проведення цього конкурсу другий рік поспіль підтримують Харківська обласна державна адміністрація за сприяння Департаменту екології та природних ресурсів, Харківська обласна рада, Харківська обласна організація Українського товариства охорони природи та Інформаційно-виставковий центр «БУЗОК» та Регіонального офісу водних ресурсів у Харківській області
Головна мета творчого конкурсу «Сіверський Донець – очима молоді» – сформувати у молодого покоління українців активну громадянську позицію з питань охорони природи, усвідомлення важливості річки Сіверський Донець як основної водної артерії сходу України та бажання зберегти водні ресурси рідного краю.
Творчий погляд на світ очима юності і дитинства розкривають фотографії, малюнки, поетичні й прозові твори, дослідницькі роботи та агітаційні розробки.

Коментарів поки немає

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР