День Води

22 березня за підтримки Регіонального проекту ЄС «Водна ініціатива плюс» (EUWI+) з ініціативи Організації Об’єднаних Націй відзначається Всесвітній день води.
Вода для всіх, або не залишаючи нікого! – гасло цьогорічного Дня води. 
Це, насамперед, означає, що вода, як життєво важливий ресурс – право кожної людини, і не може бути перешкод ані національних, ані гендерних, ані інших у доступі до чистої питної води.
Вода — це найдивовижніше і найпошириніше природне з'єднання — джерело життя на Землі. Вона — невід'ємна умова існування, здоров'я і активної діяльності людини. Вода посідає особливе місце в порівнянні з іншими речовинами, відомими на Землі.
Всесвітній день води є унікальною можливістю нагадати людству, що проблема чистої води є однією з найгострішіх, а наявність і якість водних ресурсів розглядається світовим співтовариством як найважливіший чинник стійкого розвитку, економічного росту та соціальної стабільності.
Працівники управління проводять значну роботу зі збереження водних ресурсів: розчищають річки, струмки, джерела, облаштовують прибережні захисні смуги вздовж водотоків, забезпечують функціонування водогосподарських споруд під час пропуску повеней і паводків, ліквідують їх наслідки.
Своїми діями хочемо донести людям, що потрібно боротися за чистоту самим і, перш за все, ніколи не робити такої шкоди, нарікаючи згодом на інших і критикуючи погану екологію, дбайливо ставитися до води, економно її використовувати, користуватися у побуті безфосфатними миючими засобами. 
Чиста вода — благополуччя нащадків, безцінне багатство і джерело життя. Тільки той народ матиме майбутнє, в якого буде чиста вода.
З нагоди відзначення Всесвітнього дня води в управлінні було проведено урочисті збори на яких був присутній заступник начальника Харківського РОВР у Харківській області Лисецький В.А, де за сумлінну працю в галузі водного господарства України були нагороджені працівники Краснокутського МУВГ.

Коментарів поки немає

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР