Е-дозвіл – від дати запуску порталу видано вже понад 1700 дозволів

Минуло майже чотири місяці від 22 березня 2019 року, як Державне агентство водних ресурсів спільно з Державним агентством з питань електронного урядування, а також – проєктом USAID/UKaid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS» і Фондом Східна Європа презентували нову електронну послугу.

✔️Ця послуга дозволяє усім без винятку оформити дозвіл на спецводокористування онлайн. І це значно спрощує дозвільну процедуру не тільки для водокористувачів, а й для кожного учасника процесу.

✔️Завдяки електронному сервісу можна:

✅зекономити час;

✅забезпечити більшу прозорість процесу розгляду заявки;

✅уникнути помилок у заяві завдяки автоматичному розрахунку та наявності онлайн-довідників;

✅покращити співпрацю з проєктними організаціями, надавши їм дистанційний доступ до заявки.

✔️За період роботи порталу вже видано 1783 дозволи на спецводокористування через портал електронних послуг Держводагентства.

✔️Одночасно, лише 207 водокористувачів із часу запуску порталу скористалися можливістю подати документи на оформлення дозволу онлайн, інші подавали через ЦНАПИ.

📌Але процес розвитку електронних сервісів в Україні вже не зупинити, і маємо надію на те, що водокористувачі розширюватимуть довіру до електронних сервісів, зокрема до оформлення дозволу на спецводокористування онлайн.

🤓Припускаємо, що за три-п’ять років принаймні 80% усіх водокористувачів користуватимуться саме електронною послугою.

📲Оформити дозвіл на спецводокористування 💻онлайн можна за посиланням: e-services.davr.gov.ua, а також – на Урядовому порталі kmu.gov.ua у розділі «Електронні послуги».

Коментарі закриті.