вул. Космічна, 21, 1-й під’їзд, 4-й поверх, м. Харків, 61145.
Україна

“Міжнародний день чистих берегів” проведено Краснокутським МУВГ разом з працівниками РОВР у Харківській області та громадскістю

В масшабному екологічному івенті на території Богодухівського району,  взяли участь разом з працівниками Богодухівської експлуатаційної дільниці Краснокутського МУВГ - працівники РОВР у Харківській області, Богодухівської районної державної адміністрації, Богодухівської міської ради, комунального підприємства “Богодухівжитло”, а також до заходу була залучена учнівська молодь Богодухівської гімназії № 1 та Богодухівського ліцею № 3, КЗ «Богодухівська ЗОШ I-III ст. № 2».

Учням Богодухівської гімназії № 1 та Богодухівського ліцею № 3, КЗ «Богодухівська ЗОШ I-III ст. № 2» перед прибиранням було показано відеоролик «Я прибрав – твоя черга – 2: змінимо майбутнє разом».

Прибирання від побутових відходів та сміття відбувалося на прибережній захисній смузі уздовж магістрального каналу річки Мерло в межах міста Богодухова. Було прибрано від сміття та побутових відходів 10 км., прибережної захисної смуги уздовж р. Мерло Богодухівського району, зібрано 10 м. куб. сміття.

На території Дергачівського району працівниками Богодухівської експлуатаційної дільниці в Золочівському районі, разом з громадкістю та волонтерами було організовано прибирання прибережної захисної смуги уздовж магістрального каналу р. Лопань в межах міста Дергачі. Всього було прибрано від побутових відходів та сміття 6 км., прибережної захисної смуги  уздовж р. Лопань  протяжністю 6 км., та зібрано 12 м. куб. сміття.

На території Краснокутського та Коломацького районів працівниками Краснокутської експлуатаційної дільниці із залученням місцевого населення, було очищено від побутових відходів та сміття 7,3 км.,  прибережних захисних смуг уздовж магістральних каналів р. Мерло, Мерчик та  Коломак, зібрано 17 м. куб. сміття.

Всього під час масштабного екологічного івенту  “Міжнародний день чистих берегів” на території обслуговування, було здійснено прибрання 23 км., прибережних захисних смуг уздовж магістральних каналів річок та зібрано  39 м. куб. сміття. В екологічних заходах було залучено понад 248 чоловік.

#Яприбрав_ТвояЧерга2

Коментарі закриті.