вул. Космічна, 21, 1-й під’їзд, 4-й поверх, м. Харків, 61145.
Україна

«Сіверський Донець – очима молоді»

4 грудня відбулася церемонія нагородження переможців
13-го творчого конкурсу
«Сіверський Донець – очима молоді» в Харківській області.

Конкурс «Сіверський Донець – очима молоді» проводиться з 2007 року в рамках низки заходів, присвячених Дню Сіверського Дінця, організаторами яких є Сіверсько-Донецьке басейнове управління водних ресурсів спільно з громадською організацією «Сіверський Донець – відродження» за сприяння Державного агентства водних ресурсів України та підтримки Регіонального офісу водних ресурсів у Харківській області.
Цьогорічний меседж конкурсу:
«ЗРОБИМО нашу річку ЧИСТОЮ від ПЛАСТИКУ та ФОСФАТІВ!»
До участі в конкурсі були запрошені учні та студенти Харківської, Донецької та Луганської областей, які мріють бачити річки свого дитинства чистими і готові докласти до цього власних зусиль!
Організатори прагнуть згуртувати всю молодь Придінців’я в єдину ЕКО-спільноту, що любить, шанує і піклується про маленькі й великі річки басейну Сіверського Дінця – головної водної артерії сходу України!
Ці творчі здобутки – яскраві малюнки, спостереження у фотографіях, виразні поетичні й прозові твори, ефектні розробки – мотиватори та аналітичні дослідницькі роботи – стануть вагомим внеском у справу очищення наших водойм від шкідливого пластику (https://www.youtube.com/watch?v=91OM9aZLxyg) та небезпечних фосфатів (https://www.youtube.com/watch?v=2MYnNtNmCE0&feature=youtu.be)!!!
Цього року на конкурс надійшло понад 800 творчих робіт від 100 навчальних закладів Харківської, Донецької та Луганської областей.
Всі надані конкурсантами роботи були розглянуті комісією з оцінювання, до якої увійшли фахівці за відповідними напрямками та представники державної влади і органів місцевого самоврядування.

У заході прийняли участь представники Сіверсько-Донецького басейнового управління, Державної екологічної інспекції у Харківській області, департаменту екології Харківської ОДА, громадської організації "Харківське обласне товариство меліораторів та водогосподарників", та інші.

Коментарі закриті.