Відповідно до наказу Держводагентства від 14.02.2020 року №46-ос Дениса Ткачова призначено на посаду начальника Регіонального офісу водних ресурсів у Харківській області.

17 лютого 2020 року за участі директора департаменту водного менеджменту Держводагентства Ольги Лисюк, начальника Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів  Сергія Трофанчука відбулися збори колективу Регіонального офісу водних ресурсів у Харківській області з нагоди призначення на посаду начальника РОВР у Харківській області  Дениса Ткачова.

Під час виступу Ольга Лисюк окреслила основні напрямки реформування водогосподарської галузі України, ознайомила присутніх з першочерговими завданнями, які поставлені перед Офісом та побажала успіхів і ефективних рішень у сфері управління водними  ресурсами. Представила нового заступника начальника Офісу Вадима Дроботенка.

Начальник Сіверсько-Донецького БУВР  Сергій Трофанчук привітав Дениса Ткачова з призначенням та побажав успіхів в роботі.

Денис Ткачов виступив з промовою, у якій звернувся до колективу Офісу, побажав усім плідної роботи та взаєморозуміння при виконанні пріоритетних завдань, визначених Держводагентством.dav

Коментарі закриті.