Блог

Конференція «Вода і довкілля»

Конференція «Вода і довкілля» - це практична платформа для комунікації українських та іноземних професіоналів водної сфери. 6 листопада 2018 року у рамках проведення XVІ Міжнародного водного форуму «AQUA UKRAINE-2018» відбулася конференція «Вода і довкілля». Участь у конференції взяли Голова Державного агентства водних ресурсів України Ірина Овчаренко та працівники водної сфери з усіх регіонів України, в.о.…
Читати далі

Міжнародний водний форум «AQUA UKRAINE-2018»

У Києві 6 листопада 2018 року розпочав роботу  XVI Міжнародний  Водний Форум AQUA UKRAINE - 2018 Представники Регіонального офісу водних ресурсів у Харківській області на чолі з в.о. начальника офісу М.П. Грицаєм прийняли участь у відкритті форуму. Щорічний форум проводиться задля впровадження світових стандартів та передових досягнень у водному господарстві України.
Читати далі

Засідання технічної ради Регіонального офісу водних ресурсів у Харківській області

30.10.2018 року на засіданні технічної ради Регіонального офісу водних ресурсів у Харківській області розглядалися наступні питання: 1. Розгляд доручення Держводагентства України від 17.09.2018 № 5567/3/11-18 щодо надання переліку водогосподарських об’єктів для здійснення біологічної меліорації. 2. Звернення Директора СТОВ «Простори Слобожанщини» Савченко С.М. від 16.10.2018 про внесення змін до режиму роботи Мірошниківського водосховища.
Читати далі

Засідання колегії Регіонального офісу водних ресурсів у Харківській області

30 жовтня 2018р відбулось чергове засідання колегії Регіонального офісу водних ресурсів у Харківській області. Були розглянуті наступні питання: Про підсумки діяльності водогосподарського комплексу за 9 місяців та завдання на 4-й квартал 2018 року. Про ефективність використання автомобілів, механізмів та засобів малої механізації в підрозділах РОВР у Харківській області.
Читати далі

Засідання колегії Держводагентства України

24 жовтня 2018 року відбулось засідання колегії Держводагентства України на якому були розглянуті перші результати Реформування водної сфери. Процес реорганізації структури сфери управління водними ресурсами майже завершено.Наступним кроком реформи водної сфери – є формування басейнових рад в основних басейнах. На ці ради покладаються великі надії та сподівання, адже це той новий інструмент управління, якого реально…
Читати далі

“Я маю право!”

23 жовтня 2018 року представники Регіонального офісу водних ресурсів у Харківській області разом з представниками міжрайонними управлінями водного господарства прийняли участь у дискусії на тему: "Зміни чинного законодавства у сфері адвокатської діяльності: реалізація адвокатської монополії у державному секторі", що проводилось Головним теріторіальним управлінням юстиції у Харківській області.
Читати далі