Щорічна акція «За чисте довкілля»

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України №777-р від 31.03.2010 «Деякі питання проведення щорічної акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою територій населених пунктів», на виконання доручення Держводагенства №2162/9/11-18 від 13.04.2018 «Про проведення заходів з благоустрою» з метою приведення до належного естетичного стану та екологічного стану територій поблизу водних об’єктів, адміністративних та виробничих приміщень працівниками водогосподарських організацій Харківської області проведена щорічна всеукраїнська акція «За чисте довкілля».

Було прибрано   60,21 га територій; ліквідовано 30 несанкціонованих сміттєзвалищ; висаджено 149 дерев та 95 кущів; упорядковано 1,77 га газонів; очищено від сміття  28 км протяжності берегів водних об’єктів; розчищено та упорядковано 10 джерел. В заходах з благоустрою прийняло участь 573 працівники.

 

 

 

 

Представники Краснокутського міжрайонного управління водного господарства, 8 та 9 травня 2018р. прийняли участь у офіційних заходах присвячених  Дню пам'яті та примирення та Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

У ці травневі дні українці разом зі всім світом згадують події найкривавішої війни всіх часів. Це дні нашої спільної пам’яті про тих, хто загинув: героїв, які врятували світ, та невинних жертв нацизму. Пам’ять про ту війну є особистою для кожного з нас, адже в кожній родині є власна історія про долі рідних, які назавжди змінила Друга світова.

Коментарів поки немає

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Ви повинні бути Увійшли в чтобы оставить комментарий.