День працівника водного господарства

Ураховуючи вагомий внесок  працівників водогосподарсько-меліоративного  комплексу   у   розвиток  водного господарства і меліорації земель,  задоволення потреб населення  і галузей національної      економіки     у     водних     ресурсах, Президентом України 18 березня 2003 року був підписан Указ № 226 «Про день працівників водного господарства» в якому постановив:  Установити в Україні  професійне  свято  -  День  працівників водного  господарства,  яке  відзначати  щорічно  у  першу  неділю червня.

30 травня 2018 року у приміщенні Харківського обласного управління водних ресурсів було проведено урочисті заходи за участю керівників Міжрайонних уравлінь,представника Державного агентства водних ресурсів України – Стрелець Олени Юріївни. Кращі працівники галузі за значний особистий внесок у розвиток водогосподарсько-меліоративного комплексу України, сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівників водного господарства нагороджені Подякою Держводагентства, Облводресурсів, нагрудним знаком Держводагентства за сумлінну працю в галузі водного господарства, Грамотами та Почесними грамотами Облводресурсів.

Всіх працівників - водогосподарників привітав зі святом Президент України Петро Порошенко.   Від імені Уряду та від себе особисто, працівників галузі привітав з професійним святом Прем′єр-міністр України Володимир Гройсман. Отримали вітання зі святом від Голови Верховної Ради України – Андрія Парубія та Міністра екології та природних ресурсів України – Остапа Семерака.

 

Коментарів поки немає

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Ви повинні бути Увійшли в чтобы оставить комментарий.