Ремонт магістрального трубопроводу Красноградської овочевої фабрики

На протязі минулого тижня працівники Харківського міжрайонного  управління водного господарства виконували  роботи  згідно своїх посадових інструкцій по експлуатації, догляду  і  утриманню водогосподарських об’єктів, захисних гідротехнічних споруд та ін. Крім того, на всіх експлуатаційних дільницях виконувалися щоденні поточні роботи  по замірюванню рівнів води у водосховищах і ставках, що на балансі, роботи по догляду за спорудами, механізмами, електрообладнанням, по підтримці територій в належному естетичному стані.

Працівниками  Красноградської  ЕД проводились роботи  по ремонту магістрального трубопроводу  Красноградської овочевої фабрики  на пікеті ПК 45+40  (усунення пориву). Роботи проводились в тяжких умовах, на великій глибині.

Порив знаходився біля автомагістралі Москва - Сімферопіль   та під проїзною частиною моста  який проходить через автомагістраль. Частина стального магістрального трубопроводу Д-500 мм проходить  під дорогою і мостом  по стальному захисному кожусі із стальної труби Д-1000 мм на великій глибині.

Коментарів поки немає

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Ви повинні бути Увійшли в чтобы оставить комментарий.