Відбулися установчі збори басейнової ради Сіверського Дінця та нижнього Дону та засідання громадської ради при Держводагентстві

21.09.2018 в. о. начальника Харківського регіонального офісу водних ресурсів  М. Грицай прийняв участь в установчих зборах басейнової ради Сіверського Дінця та нижнього Дону та у відкритому  виїзному  засіданні громадської ради при Держводагентстві, що відбулися в  м. Слов’янськ Донецької області.

 На установчих зборах басейнової ради Сіверського Дінця та нижнього Дону було схвалено положення, обрано членів басейнової ради та керівні органи. Від Харківської області до складу басейнової ради увійшли 12 представників підприємств та організацій, органів влади та місцевого самоврядування.

Засідання громадської ради при Державному агентстві водних ресурсів України проведено під керівництвом голови ради Гричулевич Л.О. На засіданні  були присутні заступник голови Держводагентства Гвозденко П.В., начальник відділу зв’язків з громадськістю та документообігу Держводагентства Ковтуненко В.А., члени громадської ради, члени басейнової ради Сіверського Дінця та нижнього Дону, представники громадськості. На засідання громадської ради розглянуто ряд актуальних питань, в т.ч. щодо щорічного проведення заходів з водообміну Краснопавлівського водосховища та джерел їх фінансування.

Також, 21.09.2018-22.09.2018 відзначався День Сіверського Дінця, який є головним джерелом водопостачання для промислових та сільськогосподарських підприємств,  та населення як Харківського регіону, так і Донецької та Луганської областей.

Коментарів поки немає

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Ви повинні бути Увійшли в чтобы оставить комментарий.