Всеукраїнська природоохоронна громадська акція – “До чистих джерел”

Cпільними зусиллями Мурафської сільської ради та Краснокутського міжрайонного управління водного господарства облаштоване ще одне джерело. Мешканці мають можливість напитися цілющої води.

В рамках проведення Всеукраїнської природоохоронної громадської акції До чистих джерел”,  з метою підтримання в належному естетичному стані  державної гідрологічної пам’ятки  природи місцевого значення — джерела “Мурафське”, яке розміщене в с.Мурафа Краснокутського району, фахівцями Краснокутського міжрайонного управління водного господарства за підтримки депутатів Мурафської сільської ради, голови Мурафської сільської ради Липового Вадима Євгеновича провели роботи з благоустрою криниці джерела.

Роботи розпочали з благоустрою навколишньої території: прибрали сміття, викосили траву, вирубали чагарники, надали нової форми пагорбам що оточують джерело. Провели ремонт зрубу, даху та огорожі криниці джерела, пофарбували лави для відпочивальників та встановили оновлений водоохоронний знак, на якому зазначені відомості про якість та хімічний склад води.

Тож будемо і надалі робити все, щоб зберегти природу і її безцінний дар — підземну питну воду.

Коментарів поки немає

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Ви повинні бути Увійшли в чтобы оставить комментарий.