Засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

На засіданні оперативного штабу ДСНС України, яке відбулося в режимі відео конференції під головуванням Віце-прем′єр-міністра України – Міністра регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства Геннадія Зубка було розглянуто питання:

  1. Про заходи щодо запобігання та протидії масовим пожежам лісів, торфовищ і сільськогосподарських угідь у літній період 2018 року.
  2. Про стан підготовки місць масового відпочинку на водних об′єктах України до прийняття відпочивальників.

Ризик пожежної небезпеки значно підвищився.
Маршрутна карта для всіх служб та облдержадміністрацій - дотримання оперативного плану заходів щодо протидії та запобігання надзвичайним ситуаціям у пожежонебезпечний період. Більше за посиланнями:
http://www.minregion.gov.ua/…/u-pozhezhonebezpechniy-perio…/

Геннадій Зубко окремо виділив важливе питання - стан підготовки місць масового відпочинку на водних об’єктах України у літній сезон, на засіданні оперативного штабу ДСНС України!

Це виключно зона відповідальності органів місцевого самоврядування❗
Потрібно провести інвентаризацію місць масового відпочинку біля води, засобів безпеки, координацію підрозділів Національна поліція України і територіальних органів ДСНС України, які займаються рятуванням людей.

На засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  Харківської області представником Харківського обласного управління водних ресурсів був Бойко Віктор Леонідович.

Коментарів поки немає

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Ви повинні бути Увійшли в чтобы оставить комментарий.