Засідання колегії Держводагентства у м.Чернігів

25 квітня 2018 року в приміщенні Деснянського басейнового управління водних ресурсів відбулось засідання колегії Держводагентства під головуванням керівника Агентства Ірини Овчаренко. На колегії були присутні члени колегії, працівники апарату Держводагентства, керівники водогосподарських організацій України. Представником Харківського обласного управління водних ресурсів був начальник управління Димитрієв Андрій Опанасович.
Згідно порядку денного колегії були розглянуті такі питання:
1. Щодо пропуску повені 2018 року.
2. Про зміну організаційної структури водогосподарських організацій відповідно до басейнового принципу управління водних ресурсів.
3. Про роботу водогосподарських організацій із водокористувачами в умовах змін до Податкового кодексу, пов’язаних з укладанням договорів із забору води на полив.
Резюмуючи результати проведення колегії, голова Агентства І.Овчаренко наголосила, що потрібно оновити підходи до роботи, працювати за новими стандартами, першочергові завдання – створення пріоритетів діяльності для кожного управління, вирішення питань реорганізації відповідно до басейнового принципу управління та типізації діяльності всіх водогосподарських організацій України. А контрольне завдання 2018 року – реорганізація управлінь та створення басейнових рад.

Коментарів поки немає

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Ви повинні бути Увійшли в чтобы оставить комментарий.